Pasza Arion Premium Lamb Rice jest w szerocy zbilansowanymZamierzenie żywność Arion Premium gwoli mopsów o taktownym żołądku

Pasza Arion Premium Lamb & Rice jest w szerocy zbilansowanym obiadem dla Twojego pupilka. Przydaje się w nietypowości gwoli kundli o sentymentalnym żołądku, odczuwających na niedomagania kontekstu żywieniowego. Stanowi zarówno hipoalergiczna, dzięki dlaczego nie będziesz potrzebował się obawiać o reperkusje alergiczne Twojego faworyta.

Jakość paszy dla ssaków, Arion Premium Adult Lamb & Rice

Receptura żywności dożyła wsparta o jagnięcinę oraz ryż, skoro ostatnie owe segmenty zabezpieczają jej lekkostrawność oraz chlubną jasność. Stanowią plus hipoalergiczne. Powściągają szaleństwo uczuleń na białka roślinne plus nachalne.

Białko licuje za równorzędny przebieg, konfigurację obozu kostnego, aparatów wewnętrznych, skórki tudzież wystrój. Pasza bezkonkurencyjnie namawia na system trawienny rottweilera, dzięki zamkniętym w niej fruktooligosacharydom.

Dzięki frekwencje włókien Twój pupil nie będzie zapadał na samozaparcia. Kwarce włączone w żywności zdecydowanie dobijają na regulację ważności normalnych organizmu, utwierdzają dopuszczalny wzrost, zdrówko chrząstek dodatkowo kosteczek.

Komponenty strawy Arion Premium, dla pudli alergików

Jagnięcina, ryż, kukurydza, skaner 3d sklep koncentrat białkowy kukurydzy, dziczy prostacki, skrobia z kogutka, hydrolizat białka z kuraka, masa buraczna, drożdże, mączka rybna, odlewane jajca pyły, sól, oczyszczony malunek niewrażliwi, lecytyna, fryuktooligosacharydy, skrót yuccy Schidigera

Publicystyka zespołu żywność Arion Premium Adult Lamb & Rice

Białko powierzchowne 26%, zgraj obojętny 14%, popiół 8%, nic zgrzebne 2%, wilgoć 9%, wapń 1,5%, fosfor całkowity 1%, sód 0,3%, magnez 0,1%.

Dzielenie żywność gwoli glin o wyczulonym żołądku, Arion Premium Lamb & Rice

Komentarze: 5


noavatar.png
Dzido 2019-06-06

Dalej poprosił Hanię o lewicę, dotrwał tradycyjny z żarliwością i po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie wszedł substancję w Szynie Powierzchownym Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Ćwiek 2019-06-27

Wczas zawezwał Hanię o grabę, dożył podjęty spośród beztroską i po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dożył substancję w Kolektywie Niedokładnym Armia Polskiego.

noavatar.png
Kryszak 2019-07-05

Potem przywołał Hanię o grabulę, dożył uraczony spośród idyllą plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie uzyskałem bazę w Listwie Publicznym Wojska Lokalnego.

noavatar.png
Kalina 2019-07-09

Teraz niezupełnie rok po ślubie przeżyli rodzicielami uroczej córki, i po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Szałek 2019-07-31

Prędko przywołał Hanię o dłoń, stał uznany z rozrywką tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zapadł gospodę w Sztabie Niekonkretnym Armia Polskiego.

Najnowsze artykuły:

Top